FSH 45 RV


DC Inverter

On/Off klimalarda kompresör sürekli açılıp kapanarak çalışır ve enerji harcamaları, bu dur/kalk esnasında en yüksek seviyeye ulaşır. Inverter teknolojisine sahip Diamond Electric klimalar, kapasitesini kendisi otomatik olarak ayarlayarak
geniş bir frekansta çalışır. Böylece enerjiyi verimli kullanma olanağı en üst seviyeye çıkar.

Güçlü, Verimli, Çevreci

Diamond Electric teknolojisinin yeni gelecek vizyonu; %20 daha fazla yenilenebilir enerji kaynağı, %20 daha az CO2 /
Sera gazı emisyonu ve %20 daha fazla -enerji verimli- ürünlerin kullanımını kapsar. 12kW yaklaşık olarak 41.000 Btu/h kapasitesi ve aşağısını kapsayan bu yönetmelik, ulusal standartlarda tanımlanmış elektrik enerjisi ile çalışan ev tipi klimaları içermektedir.

Sessiz Çalışma

Üstün teknolojisi ve özel tasarımı sayesinde Diamond Electric klimalar sessiz çalışma, huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.

Gümüş İyon Filtresi

İç ünitedeki nano gümüş iyon filtre sistemi, iyonizasyon yöntemiyle bakterileri ve virüsleri öldürür. Bu sayede ortama tamamen temizlenmiş hava verir.

A++ Enerji Verimliliği

Klimaların, soğutma modundaki (SEER) ve ısıtma modundaki (SCOP) performansı ne kadar yüksekse, enerji verimliliği de o kadar yüksek demektir. Diamond Electric teknolojisinde iç - dış ünite fanları ve tüm motorlar DC Inverter olarak kontrol edilmektedir. Diamond Electric, soğutma modunda ‘sezonsal enerji verimliliği’; sınıfında yapılan testler neticesinde A++ olarak kayıt altına alınmıştır.

-15 °C Dış Ortam Şartlarında Isıtma

Diamond Electric Klima, dış hava sıcaklığı -15 °C olduğu zamanlarda bile ısıtma modunda güvenle çalışarak konforunuzdan ödün vermez.

Taze Hava

Standart klima modellerinde dış ortamdan iç mekana ısı transferi veya iç mekandaki ısının dış ortama transferi olur. Bu
tip çalışma sistemlerinde ortama taze hava sadece pencere veya kapı açılarak sağlanabilmektedir.

Uzun Fan Üfleme Mesafesi

Diamond Electric klimalar ortam ısısını değiştirmeden havadaki nemi güçlü bir şekilde toplayarak sağlıklı, rahat ve konforlu yaşam alanları yaratır.

Anti Korozif Ön Kabin

Diamond Electric salon tipi klimalar sahip olduğu özel kaplama yüzeyleri sayesinde leke tutmaz.